Çarşamba , Ocak 28 2015
Son Haberler

How I Met Your Mother 9. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman?

Yıllardır severek izlediğimiz dizilerden birisi olan How I Met Your Mother ile pek çok duyguyu yaşayabildik. Dizinin kadrosu oldukça renkli kişiliklerden oluştuğu içinde hiç sıkılmadan izleyebildik. Konusu itibari ile oldukça güzel hazırlanan komedi dizisi bu kadar sene boyunca izleyicileri ekranları başına getirebilmeyi başarmış ender dizilerin arasında yer almaktadır.

Konusu Ted’in çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatması ile başlamaktadır. Fakat bunun yanında gençlik döneminden ve neler yaşadığından da bahsetmektedir. Ted’in hayatında büyük yerleri olan Robin Scherbatsky, Barney Stinson, Marshall Eriksen ve Lily Aldrin ile yaşadığı birçok serüveni de çocuklarına anlatmaktadır.

Her yeni bölümünde farklı bir konunun yer aldığı genellikle güldürdüğü ama bazı yerlerde de oldukça duygulandıran güzel bir dizidir. Dünya çapında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan How I Met Your Mother’da sona yaklaşılıyor.
How I Met Your Mother 9. Sezonunun final sezonu olduğu çok önceden açıklanmıştı. Dizi yaklaşık olarak 1 saatlik özel bir bölüm ile son sezon galasını 23 Eylül 2013’te yapacak. Birçok eski oyuncu final sezonu için tekrar dizide rol alacak.
How I Met Your Mother 9. Sezon için en çok beklenen annenin kim olduğunun belli olması ile herkesin şaşıracağı söylenilmektedir. 8 sene boyunca CBS televizyonlarından ekrana gelen ve her ülkede oldukça fazla izleyicisi olan dizide annenin kim olduğu merak ile beklenilmektedir.

How I Met Your Mother 9. Sezonunun eski sezonlardaki gibi 22 bölümden oluşması beklenilmektedir. Final sezonu olan bu sezonda artık her şey açıklığa kavuşacak ve yıllardır beklediğimiz anneyi görebileceğiz. Bir yandan sevinsek de dizinin biteceği içinde üzülmekteyiz. Çünkü How I Met Your Mother yıllarca bizi güldürmeyi başarabilmiş çok güzel bir dizi olarak aklımızda kalacak.

Bu yazı için gelen aramalar:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top
Daha fazla TV & Dizi
the carrie diaries 2.sezon
The Carrie Diaries 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Oldukça ünlü ve bir o kadar izleyicisi bulunan Sex and The City dizisinden sonra yeni çıkan ve Sex and The...

Kapat