Pazar , Şubat 1 2015
Son Haberler

Da Vinci’s Demons 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Amerika ve Büyük Britanya yapımı bir dizi olan Da Vinci’s Demons dünyaca ünlü ve yaptıkları hala konuşulan Leonardo Da Vinci’nin gençliğini anlatmaktadır. Kurgu olarak tasarlanan gençlik zamanında oldukça zeki bir mucit olan Da Vinci’nin olaylar hakkında yaptığı yorumlamaları ve kurguları ile nasıl sonuca ulaştığı hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Dizinin ilk bölümü 12 Nisan 2013 tarihinde yayına girmiştir. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Ülkemizde de bu dizinin pek çok tutkunu bulunmaktadır. Hatta hâlihazırda Da Vinci’s Demons 2. Sezon için sipariş onayını almış durumdadır. Buda dizinin oldukça tuttuğunun bir göstergesidir.


Dizi yapımcısı David S. Goyer Da Vinci’s Damons 2. Sezon onayını aldığında birçok farklı konuyu ele alacaklarını söylemiştir. Bu konulardan biriside dünyaca ünlü tablo olan Mona Lisa olacaktır. Bu yüzden dizinin hayranları ikinci sezon ile ilgili oldukça heyecanlı bir bekleyişe girmeye başladılar. Garip ve ilginç çıkışları ile bir mucidin hayata bakış açısı değerlendirilmektedir.
Dizinin genel olarak konusu Leonardo Da Vinci’nin 25 yaşındaki hali üzerinden devam etmektedir. Evlilik dışı olarak dünyaya gelen Leonardo Da Vinci sırf bu yüzden üniversiteye gidememiş olmasına rağmen gene de dönemin en ünlü bilim adamlarından biri olmuştur.


Leonardo Da Vinci’nin cinsel yönelimleri ve özel hayatının da incelendiği dizide bazen oldukça çılgın hareketler görmekte mümkündür. Kısacası dizi Leonardo Da Vinci hakkında bilinmeyen pek çok sırrı gün yüzüne çıkartacaktır. Da Vinci’s Demons 2. Sezonunun çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağı ve yeni bölümlerin 2014 senesinde yayınlanacağı söylenmektedir. Dizi Starz televizyonu ile ilk sezon için 8 bölüm için anlaşmıştır. Fakat 2. Sezonun kaç bölümden oluşacağı bilinmese de dizinin iki bölümü için Marvel çizgi roman yazarlarından Jonathan Hickman ve Matt Fraction ile anlaştığını açıklamışlardır.

Bu yazı için gelen aramalar:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top
Daha fazla TV & Dizi
game of thrones sezon 4
Game Of Thrones 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayınlandığı ilk günden beri dünyayı kasıp kavuran Game Of Thrones Dizisi geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümü ile 3. sezon finalini gerçekleştirdi. Dünya'da...

Kapat