Cumartesi , Ocak 31 2015
Son Haberler

2013 Yazı İzlenebilecek Yabancı Diziler

2013 Yazı Yayına Girecek Yabancı Dizileri Seçmesi

2013 yılında birçok dizi yayına girerek, televizyon izleyen kişiler için yeni heyecanlar yaratmıştır. Bu yazımızda sizlere yayına girmiş ve girecek olan Homeland, American Horror Story, Painkiller Jane, The L.A Complex, House of Cards, Motive, Monday Mornings isimli diziler üzerinden açıklamalar ve bilgilendirici özetler üzerinde duracağız. Bu dizilerden hangi türde oldukları ve türleri şu şekildedir.

 

6 Emmy ödülü ve5 Altın Küre ödülü alan Homeland dizisi, oldukça beğeni toplamıştır. Nicholas Brody isimli kişi, Afganistan’da bulunan teröristler tarafından hapsedilmiştir. Yapılan özel operasyon sonucunda kurtarılan Nicholas, yaşamına geri dönmüştür. Kurtarılış anına kadar çektikleri, kurtarılış anı ve sonrasında olanları konuya almışlardır. Zihin oyunlar sayesinde Homeland dizisini oldukça seveceksiniz. Dizi Çarşamba günleri saat 23:00’te TV2’de yayınlanmaktadır.

 

Amerikan aileleri belirli bir yapıya sahiptir. Klasik bir Amerikan ailesini anlatan bir dizidir. Los Angeles’e taşınan aile, burada eski bir evde kalmaktadırlar. Burada evde yaşanan maceralar, tüylerinizi diken diken edecektir. Korku ve gerilime bayılıyorsanız, American Horror Story dizisini takip edebilirsiniz.

 

Jane Vasko’nun başından geçen olayları konu alan Painkiller Jane, 1995 yılında yaratılan çizgi karakterlerden esinlenerek çekilmiştir. Dizi bilim-kurgu, macera ve çizgi roman türünde bir dizidir. TV2’de yayınlanan diziyi birçok kişi izlemektedir. 14 Şubat’tan itibaren yayınlanmaya başlayan dizi, saat 23.00’te başlamaktadır.
Gençlik dizisi olarak görülen The L.A Complex dizisinde, başrolleri 20 yaşlarındaki bir grup genç paylaşmaktadır. Dizinde Los Angeles’e yerleşen bu gençlerin başlarından geçen hikayeler ve maceralar anlatılmaktadır. Şov dünyasından bulunan kişilerin komplekslerini, acımasızlıklarını ve gösterişlerini bu dizide daha yakından görebileceksiniz. 12 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan dizi her Salı 23.00’te TV2’de yayınlanmaktadır. Genç kitlenin dikkatini çeken bu dizi, daha çok gençlerden oluşan izleyiciler tarafından izlenmektedir.

 

1 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan House of Cards, politikayla ilgilenen bireyler için güzel bir dizidir. Dizide yer alan bir politikacının entrikaları ve yaptığı oyunları izleyebiliyoruz. Başrolünü Kevin Spacey’in oynadığı dizi politik türdedir. Dizide yapılan oyunlar ve mantık yürütmeleri dikkatinizi çekecektir.

 

Motive, 3 Şubat’ta başlayan bir polisiye filmidir. Amerika’nın ABC kanalında yayınlanan dizide, bekar bir anne ve dedektif olan Flynn’ın suçluları kovalaması anlatılmaktadır. Başrollerinde Kristin Lehman, Louis Ferreira, Lauren Holly ve Roger R. Cross’un oynadığı dizide, her bölümde yeni bir katil ve kurban gösterilmektedir. Dizi oldukça akıl oyunlarına yer veriyor. Dizinin diğer dizilerden belli başlı farklı bir özelliği bulunmaktadır. Her bölüm başında katil ve kurbanın kimlikleri gösterilmektedir.

 

4 Şubat’ta yayına sunulan Monday Mornings, Amerika’daki vatandaşları ekrana bağımlı hale getirecektir. Portland’da bulunan Chealse General Hastanesi’nde çalışan 5 doktorun hem özel hem de iş hayatları konu olarak dizide anlatılmaktadır. Dizinin yapımcılığını yapan David E. Kelley, yeni yapıtıyla yeniden piyasaya bomba gibi oturmuştur. Dizide anlatılan konular tamamıyla bir tıp ve dramadır.

Bu yazı için gelen aramalar:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Scroll To Top
Daha fazla TV & Dizi
dexter sezon 8
Dexter 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dexter 8. Sezon Ne Zaman?             Tüm dünyada ve Türkiye’de ilgiyle izlenen Dexter dizisinin 8.sezonunun ne zaman yayınlanacağı ve dizide...

Kapat